Tieto a mnoho ďalších produktov môžete zakúpiť online v našom E-shope www.napodlahy.sk .

 

Bona Čistič na drevené podlahy 4 l

Výkonné čistiace prostriedky vyrobené na vodnej báze, určené k okamžitému použitiu. Nevyžadujú miešanie alebo riedenie.

Na rozdiel od univerzálnych a viaceúčelových čističov a olejových mydiel rychlo čistí škvrny a rozliatiny, bez toho aby dochádzalo k poškodeniu krásy povrchovej úpravy podlahy alebo zanechaniu zbytkov špiny.

Účinne odstraňuje škvrny, nečistoty a špinu. Jednoduché použitie, neriedi sa. Stačí naniesť rozprašovačom a zotrieť mopom. Žiadne rozpúšťanie vo vode, žiadny kíblik. Netoxický a ekologický výrobok.

 


 

Bona Cleaner 1l

 

Čistiaci prostriedok na odstraňovanie špiny a nečistôt pre lakované drevené a korkové podlahy.

Bona Cleaner uľahčuje bežné denné čistenie podláh, ale aj čistenie silne znečistených podláh a to bez toho aby bol z povrchu odstránený Bona Polish alebo Bona Freshen Up.

Tento čistiaci prostriedok je vhodný aj na povrchy ošetrené prípravkom Bona Hard Wax Oil.

 


 

Bona Leštenka na parkety lesk 1l

 

Určená na údržbu lakovaných a farebne lakovaných drevených podláh. Obnovuje lesk a zároveň zaisťuje ochranu pred opotrebovaním. Lesklý prípravok pripravený na okamžité použitie

Prípravok je odolný, pridaný polyuretán pre lepšiu odolnosť, obsahuje vosk, zloženie zaručuje jednoduché použitie a vyrovnaný výsledok, dobrá odolnosť proti stopám po oderu a poškriabaniu, rýchloschnúci…

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Typ: akrylát / polyuretán
Lesk: vysoký lesk
Riedenie: neriedi sa
Doba schnutia: – suchý na dotyk: 30-60 minút
možnosť nanesenie ďalšej vrstvy: min. po 2 hod.
Nástroje pre aplikáciu: Bona Applicator pad (žltá utierka)


 

Bona Soap tekuté mydlo 1l

Bona Soap – Tekuté mydlo je mierne alkalický čistič, špeciálne vyvinutý pre drevené podlahy ošetrené olejmi Bona.

Obsahuje prísady, ktoré vyživujú povrch podlahy a nahrádza materiál, ktorý bol odstránený počas čistenia. Ľahko sa aplikuje, je vhodné pre použitie v domácnosti, aj pre komerčné priestory. Obnovuje olejovaný povrch.

 

 

 


 

Bona Sportive Cleaner 5l

Koncentrovaný, ľahko alkalický prípravok Bona Sportive Cleaner, ktorý udržuje podlahu čistú a pritom nenarušuje povrchovú úpravu.

Riadna pravidelná údržba zaručuje kvalitný povrch podlahy a podstatne predlžuje jeho životnosť .

 

 


 

Clean & Finish care

Popis výrobku: neutrálny čistiaci prostriedok na vodnej báze pre mnohoúčelové použitie. K čisteniu znečistených podláh.

Vhodný napr. pre povrchové čistenie hotových parkiet, lakovaných parketových podláh, lakovaných korkových podláh, PVC, linolea, prírodného a umelého kameňa.

 


 

Čistiaci prostriedok na podlahy RZ 351 Parkett Grundreiniger

Čistiaci prostriedok na báze vody na odstraňovanie znečistených ochranných vrstiev, pre lakované parketové korkové podlahy.

Odstraňuje nečistoty, olej, mastnoty so zvyškami lepidiel, rýchlo a účinne odstraňuje všetky staré zvyšky ochranného filmu.

Použitie: na lakované parketové, drevené, korkové podlahy
Balenie: 0,8 l


 

Classen čistič na drevené lakované podlahy 1L

Koncentrovaný prostriedok na pravidelnú udržbu a čistenie lakovaných drevených podláh . Vďaka nano komponentom prostriedok nielen čistí podlahu ale zároveň aj vytvára ochranu pred jej ďalším znečistením . Dodáva sa v koncentrovanej podobe a pre použitím sa riedi.

Použitie : Pred použitím pretrepať a zriediť s vodou v ponere 1:10 . Takto pripravenou zmesou čistiť lakovanú plochu na vlhko . Na čistený povrch nikdy nenanášať v príliš veľkom množstve , aby nedošlo k jeho premočeniu a tým poškodeniu .

 


 

Čistiaci prostriedok na podlahy Quick-Step 2 l